PAYLAŞ

İzmir fayans seramik döşeme Ece Dekorasyon  olarak, muhtemelen daha önce görmediğiniz sıradışı fayans modellerini mercek altına aldık. Dünyanın farklı yerlerindeki tasarımcıların, farklı şekillerde uyguladıkları bu tasarımlara mutlaka bir göz atın!İzmir fayans seramik döşeme, Banyo ve mutfaklarımızda kullandığımız seramik fayanslar  suya dayanıklı olmaları, ve kolay temizlenmeleriyle tercih edilmektedir. izmir fayans seramik döşeme,Her döneme ve her tasarım çizgisine uygun çeşitleri bulunan fayanslar, bu nedenle modern, klasik veya sıradışı döşenmiş evlerde farklı şekillerde de olsa karşımıza çıkıyorlar. Tabii klasik fayans tasarımları bir süre sonra aynı rengi ve benzer desenleri tekrarladıkları için sıkıcı olabiliyorlar.

izmir seramik fayans

Porselen Fayanslar

Banyoda, bembeyaz bir fayans döşemesi kullanmak ideal görünebilir. Ancak tekdüzelikten sıkılmışsanız farklı bir yaklaşımla, iç açıcı bir tasarım elde etmeniz mümkün. Fotoğrafta gördüğümüz banyoda, altıgen şeklindeki fayanslar, muhteşem bir eklektik anlayışla bir araya getirilmişler. Sıvasız duvarları kuşatan beyaz altıgenlerin arasına atılan koyu mavi ve gri fayanslar, tasarımı hareketlendirmiş. Yer döşemesinde de aynı yaklaşım kullanılırken, koyu mavi renk sayesinde deniz havası banyoya tamamen yansıtılmış.

FAYANS SERAMİK

Mutfakta Fayans

Mutfakta seramik döşeme kullanmak, temizlik ve dayanıklılık avantajlarını evin kirlenmeye en müsait bölgesine taşıyacaktır. Elbette fotoğrafta da gördüğümüz gibi doğru renk seçimi mutfakta fayans kullanımında büyük önem taşıyor. Burada odaya girer girmez değişen renk ve desen sayesinde mutfağın havasının tüm eve yansıdığını görüyoruz. Pastel renklerle de iç ısıtan bir görüntü elde edilmiş.

Fayans seramik izmir

Tadilat İşinizde Nelere Dikkat Etmelisiniz!!

1- İlk önce uzman bir fayans ustası tarafından bilgilendirilerek işin akışını öğrenmelisiniz.. İş Akışını öğrenerek fayans işçiliğinizin ve diğer işlerinizin kaliteli ve profesyonelce gerçekleşmesini sağlarsınız.
2- Fayans ustanız kalebodur ve fayans işlemlerini yaptıktan sonra derz işlemine hemen geçmemeli!! Ustalar işin çabuk bitirip parasını kazanmaya baktığı için kalekimin içine başka etken maddeler katarak çabuk donmasını sağlayarak işi yapıp geçerler. Bu durumda ne olur? Derzler hemen sararır. Fayanslarınızın ömrü azalır vs.
3- Fayans işçiliği diğer tadilat işlerini de beraberinde getirir. Örneğin Sıhhi Tesisatı ve pis su giderlerinin yenilenmesi kesinlikle gerekir. Fayans İşlerinden sonra boya tadilat işleriniz ortaya çıkar. Bu hizmetlerde sizi ücretsiz danışmanlık vererek en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktayız.
4- İzmir Fayans Ustası olarak fayans yapılacak mekanın fayansına odaklanmamak gerekir. Banyo Fayans Ustalığında Banyonun tasarımı yapılarak sıhhi tesisatın, duşakabinin, bataryaların, aksesuralaarın ve  sağlık gereçlerinin ve pis su giderlerinin nerelere geleceği tasarlanmalıdır.
5-Yer döşeme işlemlerinde hemen üstüne çıkılmamalı ve ertesi gün derz boşlukları temizlenmelidir. Derz işlemi gerçekleşirken tekrar temizlenip boşluklar en önemlisi elektrikli süpürge ile temizlenmelidir. Silindikten sonra derz uygulanıp tekrar silinmelidir.
6- Fayans ustası fayansları tuğlaya kadar kırmalı ve boyanın veya alçının üstüne kesinlikle fayans döşememelidir!! Fayanslar duvar alanında uzman sıvacı tarafından sıvandıktan sonra uygulanmalıdır.

izmir fayans seramik döşeme

Hemen Fiyat İsteyin

Sosyal Medyada Biz

İnstagram Hesabımız

İletişim= 0533 501 30 18

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here